Voor het seizoen 2018/2019 is onze club nog op zoek naar opleiders voor teams in onze middenbouw. Indien je interesse hebt om onze spelers te begeleiden contacteer dan Gerry De Cleene via gerryjeugdvjb@gmail.com of telefonisch op het nummer 0476/564605.

U15 2017-2018

Vorige speeldag Speeldag 14

datum wedstrijd uitslag
2017-12-02 14:30 Grembergen - Sp Waasmunster -
2017-12-02 12:00 Rangers Opdorp - FC Lebbeke B -
2017-12-02 13:00 VJ Baardegem - TK Meldert B -
2017-12-02 13:00 Zaffelare A - Robur A -

Speeldagen

Speeldag 1

datum wedstrijd uitslag
2017-09-02 12:00 Rangers Opdorp - VJ Baardegem 0 - 3
2017-09-02 13:00 Zaffelare A - FC Lebbeke B 8 - 2
2017-09-02 14:30 Grembergen - Robur A 4 - 2
2017-09-02 15:00 TK Meldert B - Sp Waasmunster 1 - 11

Speeldag 2

datum wedstrijd uitslag
2017-09-09 12:00 Rangers Opdorp - Zaffelare A 3 - 5
2017-09-09 13:00 FC Lebbeke B - Grembergen 1 - 5
2017-09-09 13:00 VJ Baardegem - Sp Waasmunster 2 - 1
2017-09-09 15:00 Robur A - TK Meldert B 3 - 1

Speeldag 3

datum wedstrijd uitslag
2017-09-16 11:15 Sp Waasmunster - Robur A 3 - 0
2017-09-16 13:00 Zaffelare A - VJ Baardegem 4 - 3
2017-09-16 14:30 Grembergen - Rangers Opdorp 5 - 4
2017-09-16 15:00 TK Meldert B - FC Lebbeke B 2 - 1

Speeldag 4

datum wedstrijd uitslag
2017-09-23 12:00 Rangers Opdorp - TK Meldert B 6 - 0
2017-09-23 13:00 Zaffelare A - Grembergen 5 - 0
2017-09-23 13:00 VJ Baardegem - Robur A 7 - 1
2017-09-23 13:00 FC Lebbeke B - Sp Waasmunster 2 - 3

Speeldag 5

datum wedstrijd uitslag
2017-09-30 11:15 Sp Waasmunster - Rangers Opdorp 3 - 1
2017-09-30 14:30 Grembergen - VJ Baardegem 2 - 3
2017-09-30 15:00 Robur A - FC Lebbeke B 2 - 1
2017-09-30 15:00 TK Meldert B - Zaffelare A 4 - 4

Speeldag 6

datum wedstrijd uitslag
2017-10-07 12:00 Rangers Opdorp - Robur A -
2017-10-07 13:00 VJ Baardegem - FC Lebbeke B -
2017-10-07 13:00 Zaffelare A - Sp Waasmunster -
2017-10-07 14:30 Grembergen - TK Meldert B -

Speeldag 7

datum wedstrijd uitslag
2017-10-14 11:15 Sp Waasmunster - Grembergen -
2017-10-14 13:00 FC Lebbeke B - Rangers Opdorp -
2017-10-14 15:00 TK Meldert B - VJ Baardegem 2 - 6
2017-10-14 15:00 Robur A - Zaffelare A -

Speeldag 8

datum wedstrijd uitslag
2017-10-21 13:00 VJ Baardegem - Rangers Opdorp -
2017-10-21 13:00 FC Lebbeke B - Zaffelare A -
2017-10-21 15:00 Robur A - Grembergen -
2017-10-21 11:15 Sp Waasmunster - TK Meldert B -

Speeldag 9

datum wedstrijd uitslag
2017-10-28 13:00 Zaffelare A - Rangers Opdorp -
2017-10-28 14:30 Grembergen - FC Lebbeke B -
2017-10-28 11:15 Sp Waasmunster - VJ Baardegem -
2017-10-28 15:00 TK Meldert B - Robur A -

Speeldag 10

datum wedstrijd uitslag
2017-11-04 15:00 Robur A - Sp Waasmunster -
2017-11-04 13:00 VJ Baardegem - Zaffelare A -
2017-11-04 12:00 Rangers Opdorp - Grembergen -
2017-11-04 14:00 FC Lebbeke B - TK Meldert B -

Speeldag 11

datum wedstrijd uitslag
2017-11-11 15:00 TK Meldert B - Rangers Opdorp -
2017-11-11 14:30 Grembergen - Zaffelare A -
2017-11-11 15:00 Robur A - VJ Baardegem -
2017-11-11 11:15 Sp Waasmunster - FC Lebbeke B -

Speeldag 12

datum wedstrijd uitslag
2017-11-18 12:00 Rangers Opdorp - Sp Waasmunster -
2017-11-18 13:00 VJ Baardegem - Grembergen -
2017-11-18 13:00 FC Lebbeke B - Robur A -
2017-11-18 13:00 Zaffelare A - TK Meldert B -

Speeldag 13

datum wedstrijd uitslag
2017-11-25 15:00 Robur A - Rangers Opdorp -
2017-11-25 13:00 FC Lebbeke B - VJ Baardegem -
2017-11-25 11:15 Sp Waasmunster - Zaffelare A -
2017-11-25 15:00 TK Meldert B - Grembergen -

Speeldag 14

datum wedstrijd uitslag
2017-12-02 14:30 Grembergen - Sp Waasmunster -
2017-12-02 12:00 Rangers Opdorp - FC Lebbeke B -
2017-12-02 13:00 VJ Baardegem - TK Meldert B -
2017-12-02 13:00 Zaffelare A - Robur A -

Vorige speeldag Speeldag 14

datum wedstrijd uitslag
2017-12-02 14:00 Gijzel-Oosterzele - FC Bonanza -
2017-12-02 10:00 Smetlede - Munkzwalm -
2017-12-02 13:00 S Moorsel - VJ Baardegem -

Speeldagen

Speeldag 1

datum wedstrijd uitslag
2017-09-13 19:00 Smetlede - VJ Baardegem 8 - 2
2017-09-02 11:30 FC Bonanza - Balegem 7 - 0
2017-09-02 13:00 S Moorsel - Gijzel-Oosterzele 12 - 0

Speeldag 2

datum wedstrijd uitslag
2017-09-09 12:30 Munkzwalm - FC Bonanza 5 - 3
2017-09-09 13:00 S Moorsel - Smetlede 3 - 2
2017-09-09 14:00 Gijzel-Oosterzele - Balegem 0 - 4

Speeldag 3

datum wedstrijd uitslag
2017-09-16 11:30 FC Bonanza - VJ Baardegem 15 - 1
2017-09-16 10:00 Smetlede - Gijzel-Oosterzele 9 - 0
2017-09-16 10:00 Balegem - Munkzwalm 1 - 10

Speeldag 4

datum wedstrijd uitslag
2017-09-23 13:00 S Moorsel - FC Bonanza 3 - 4
2017-09-23 14:00 Gijzel-Oosterzele - Munkzwalm 1 - 2
2017-09-23 15:00 VJ Baardegem - Balegem 7 - 2

Speeldag 5

datum wedstrijd uitslag
2017-09-30 12:30 Munkzwalm - VJ Baardegem 8 - 1
2017-09-30 10:00 Balegem - S Moorsel 0 - 10
2017-09-30 11:30 FC Bonanza - Smetlede 6 - 1

Speeldag 6

datum wedstrijd uitslag
2017-10-18 17:00 Gijzel-Oosterzele - VJ Baardegem -
2017-10-07 13:00 S Moorsel - Munkzwalm 2 - 0
2017-10-07 10:00 Smetlede - Balegem -

Speeldag 7

datum wedstrijd uitslag
2017-10-14 11:30 FC Bonanza - Gijzel-Oosterzele -
2017-10-14 12:30 Munkzwalm - Smetlede -
2017-10-14 15:00 VJ Baardegem - S Moorsel 3 - 8

Speeldag 8

datum wedstrijd uitslag
2017-10-21 15:00 VJ Baardegem - Smetlede -
2017-10-21 10:00 Balegem - FC Bonanza -
2017-10-21 14:00 Gijzel-Oosterzele - S Moorsel -

Speeldag 9

datum wedstrijd uitslag
2017-10-28 11:30 FC Bonanza - Munkzwalm -
2017-10-28 10:00 Smetlede - S Moorsel -
2017-10-28 10:00 Balegem - Gijzel-Oosterzele -

Speeldag 10

datum wedstrijd uitslag
2017-11-04 15:00 VJ Baardegem - FC Bonanza -
2017-11-04 14:00 Gijzel-Oosterzele - Smetlede -
2017-11-04 12:30 Munkzwalm - Balegem -

Speeldag 11

datum wedstrijd uitslag
2017-11-11 11:30 FC Bonanza - S Moorsel -
2017-11-11 12:30 Munkzwalm - Gijzel-Oosterzele -
2017-11-11 10:00 Balegem - VJ Baardegem -

Speeldag 12

datum wedstrijd uitslag
2017-11-18 15:00 VJ Baardegem - Munkzwalm -
2017-11-18 13:00 S Moorsel - Balegem -
2017-11-18 10:00 Smetlede - FC Bonanza -

Speeldag 13

datum wedstrijd uitslag
2017-11-25 15:00 VJ Baardegem - Gijzel-Oosterzele -
2017-11-25 12:30 Munkzwalm - S Moorsel -
2017-11-25 10:00 Balegem - Smetlede -

Speeldag 14

datum wedstrijd uitslag
2017-12-02 14:00 Gijzel-Oosterzele - FC Bonanza -
2017-12-02 10:00 Smetlede - Munkzwalm -
2017-12-02 13:00 S Moorsel - VJ Baardegem -
datum wedstrijd uitslag
2018-01-06 12:30 TK Meldert - VJ Baardegem -
# ploeg GS W V G DS + - P
1 VJ Baardegem 6 5 1 0 +14 24 10 15
2 Zaffelare A 5 4 0 1 +14 26 12 13
3 Sp Waasmunster 5 4 1 0 +15 21 6 12
4 Grembergen 5 3 2 0 +1 16 15 9
5 Robur A 5 2 3 0 -8 8 16 6
6 TK Meldert B 6 1 4 1 -21 10 31 4
7 Rangers Opdorp 5 1 4 0 -2 14 16 3
8 FC Lebbeke B 5 0 5 0 -13 7 20 0
# ploeg GS W V G DS + - P
1 S Moorsel 6 5 1 0 +29 38 9 15
2 FC Bonanza 5 4 1 0 +25 35 10 12
3 Munkzwalm 5 4 1 0 +17 25 8 12
4 Smetlede 4 2 2 0 +9 20 11 6
5 VJ Baardegem 5 1 4 0 -27 14 41 3
6 Balegem 5 1 4 0 -27 7 34 3
7 Gijzel-Oosterzele 4 0 4 0 -26 1 27 0

Marc Springael

Afgevaardigde

Polyvalent

Naderaldin Akkad

Rayan Akkad

Jens Aras

Senne Aras

Rayan Ayoub

Nathan Cardon

Thomas Cardon

Niels De Cock

Par De Ost

Samuel De Prins

Maarten De Schutter

Louis Eylenbosch

Mauro Giorgi

Sferre Janssens

Gil Maene

Chris Masudi Lumbamba

Jelle Permentier

Robert Richie

Samir Saadouni

Joran Segers

Xander Springael

Arthur Van Oudenhove

Simon Verhavert

Pieter Weyten