Voor het seizoen 2019/2020 zijn in alle jeugdcategorie├źn (tem U21) spelers welkom. Wil je meer informatie rond onze jeugdwerking of vrijblijvend enkele trainingen volgen contacteer - Gerry De Cleene (0476/564605) of via gerryjeugdvjb@gmail.com

Eerste elftal - seizoen 2018/2019

Wedstrijd en radioverslag Kerksken - VJ Baardegem

JAN.
6
2019

goede start van 2019

geen reacties Filip Van Lippevelde Lees meer

Wedstrijdverslag VJ Baardegem - Vlierzele

OKT.
21
2018

veel doelpunten tijdens deze eerste avondmatch

geen reacties Filip Van Lippevelde Lees meer

Wedstrijdverslag VJ Baardegem - Mere

OKT.
7
2018

VJB zit in de hoek waar de klappen vallen

geen reacties Filip Van Lippevelde Lees meer

Wedstrijdverslag Doggen - VJ Baardegem

SEP.
19
2018

VJB verliest de match in de slotminuut (uitgebreid verslag)

geen reacties Filip Van Lippevelde Lees meer

Wedstrijdverslag E Deftinge - VJ Baardegem

SEP.
2
2018

Gelijkspel in de competitie-opener

geen reacties Filip Van Lippevelde Lees meer

Vorige speeldag Speeldag 30

datum wedstrijd uitslag
2019-04-14 15:00 Gijzegem - SV St Antelinks -
2019-04-14 15:00 St Denderleeuw - Mere -
2019-04-14 15:00 Doggen - Nederhasselt -
2019-04-14 15:00 Kerksken - Vlierzele -
2019-04-14 15:00 E Deftinge - Haaltert -
2019-04-14 15:00 FC Bonanza A - Hofstade -
2019-04-14 15:00 E Houtem - Zandbergen -
2019-04-14 15:00 Herzele-Ressegem - VJ Baardegem 1 - 5

Speeldagen

Speeldag 1

datum wedstrijd uitslag
2018-09-02 15:00 SV St Antelinks - Mere 4 - 0
2018-09-02 15:00 FC Bonanza A - Zandbergen 2 - 1
2018-09-02 15:00 Herzele-Ressegem - Hofstade 1 - 2
2018-09-02 15:00 E Deftinge - VJ Baardegem 1 - 1
2018-09-02 15:00 Kerksken - Haaltert 1 - 2
2018-09-02 15:00 Doggen - Vlierzele 1 - 1
2018-09-02 15:00 St Denderleeuw - Nederhasselt 1 - 0
2018-09-02 15:00 Gijzegem - E Houtem 1 - 2

Speeldag 2

datum wedstrijd uitslag
2018-09-09 15:00 Nederhasselt - SV St Antelinks 3 - 1
2018-09-09 15:00 Mere - Gijzegem 1 - 1
2018-09-09 15:00 E Houtem - FC Bonanza A 3 - 0
2018-09-09 15:00 Vlierzele - St Denderleeuw 1 - 6
2018-09-09 15:00 Zandbergen - Herzele-Ressegem 3 - 1
2018-09-09 15:00 Hofstade - E Deftinge 4 - 1
2018-09-09 15:00 VJ Baardegem - Kerksken 3 - 1
2018-09-09 15:00 Haaltert - Doggen 2 - 3

Speeldag 3

datum wedstrijd uitslag
2018-09-16 15:00 SV St Antelinks - Vlierzele 5 - 1
2018-09-16 15:00 Mere - Nederhasselt 1 - 0
2018-09-16 15:00 Herzele-Ressegem - E Houtem 1 - 2
2018-09-16 15:00 E Deftinge - Zandbergen 4 - 0
2018-09-16 15:00 Kerksken - Hofstade 2 - 5
2018-09-16 15:00 Doggen - VJ Baardegem 3 - 2
2018-09-16 15:00 St Denderleeuw - Haaltert 2 - 1
2018-09-16 15:00 Gijzegem - FC Bonanza A 2 - 2

Speeldag 4

datum wedstrijd uitslag
2018-09-23 15:00 E Houtem - E Deftinge 3 - 0
2018-09-23 15:00 FC Bonanza A - Herzele-Ressegem 2 - 0
2018-09-23 15:00 Nederhasselt - Gijzegem 3 - 2
2018-09-23 15:00 Vlierzele - Mere 0 - 7
2018-09-23 15:00 Haaltert - SV St Antelinks 1 - 2
2018-09-23 15:00 VJ Baardegem - St Denderleeuw 2 - 4
2018-09-23 15:00 Hofstade - Doggen 1 - 1
2018-09-23 15:00 Zandbergen - Kerksken 6 - 0

Speeldag 5

datum wedstrijd uitslag
2018-09-30 15:00 SV St Antelinks - VJ Baardegem 1 - 1
2018-09-30 15:00 Mere - Haaltert 2 - 1
2018-09-30 15:00 Nederhasselt - Vlierzele 3 - 1
2018-09-30 15:00 E Deftinge - FC Bonanza A 2 - 2
2018-09-30 15:00 Kerksken - E Houtem 2 - 1
2018-09-30 15:00 Doggen - Zandbergen 1 - 1
2018-09-30 15:00 St Denderleeuw - Hofstade 2 - 0
2018-09-30 15:00 Gijzegem - Herzele-Ressegem 1 - 2

Speeldag 6

datum wedstrijd uitslag
2018-10-07 15:00 E Houtem - Doggen 1 - 0
2018-10-07 15:00 FC Bonanza A - Kerksken 4 - 1
2018-10-07 15:00 Herzele-Ressegem - E Deftinge 1 - 1
2018-10-07 15:00 Vlierzele - Gijzegem 2 - 3
2018-10-07 15:00 Haaltert - Nederhasselt 1 - 4
2018-10-07 15:00 VJ Baardegem - Mere 0 - 1
2018-10-07 15:00 Hofstade - SV St Antelinks 4 - 1
2018-10-07 15:00 Zandbergen - St Denderleeuw 0 - 1

Speeldag 7

datum wedstrijd uitslag
2018-10-14 15:00 SV St Antelinks - Zandbergen 1 - 1
2018-10-14 15:00 Mere - Hofstade 3 - 1
2018-10-14 15:00 Nederhasselt - VJ Baardegem 8 - 2
2018-10-14 15:00 Vlierzele - Haaltert 1 - 8
2018-10-14 15:00 Kerksken - Herzele-Ressegem 0 - 3
2018-10-14 15:00 Doggen - FC Bonanza A 2 - 1
2018-10-14 15:00 St Denderleeuw - E Houtem 3 - 2
2018-10-14 15:00 Gijzegem - E Deftinge 0 - 2

Speeldag 8

datum wedstrijd uitslag
2018-10-21 15:00 E Houtem - SV St Antelinks 2 - 1
2018-10-21 15:00 FC Bonanza A - St Denderleeuw 0 - 6
2018-10-21 15:00 Herzele-Ressegem - Doggen 1 - 1
2018-10-21 15:00 E Deftinge - Kerksken 2 - 1
2018-10-21 15:00 Haaltert - Gijzegem 4 - 2
2018-10-20 19:30 VJ Baardegem - Vlierzele 8 - 0
2018-10-21 15:00 Hofstade - Nederhasselt 3 - 2
2018-10-21 15:00 Zandbergen - Mere 1 - 2

Speeldag 9

datum wedstrijd uitslag
2018-10-28 15:00 SV St Antelinks - FC Bonanza A 2 - 1
2018-10-28 15:00 Mere - E Houtem 1 - 5
2018-10-28 15:00 Nederhasselt - Zandbergen 0 - 2
2018-10-28 15:00 Vlierzele - Hofstade 0 - 4
2018-10-28 15:00 Haaltert - VJ Baardegem 2 - 1
2018-10-28 15:00 Doggen - E Deftinge 2 - 3
2018-10-28 15:00 St Denderleeuw - Herzele-Ressegem 3 - 0
2018-10-28 15:00 Gijzegem - Kerksken 2 - 1

Speeldag 10

datum wedstrijd uitslag
2018-11-04 14:30 E Houtem - Nederhasselt 1 - 2
2018-11-04 14:30 FC Bonanza A - Mere 0 - 1
2018-11-04 14:30 Herzele-Ressegem - SV St Antelinks 0 - 1
2018-11-04 14:30 E Deftinge - St Denderleeuw 2 - 2
2018-11-04 14:30 Kerksken - Doggen 1 - 1
2018-11-04 14:30 VJ Baardegem - Gijzegem 2 - 2
2018-11-04 14:30 Hofstade - Haaltert 3 - 2
2018-11-04 14:30 Zandbergen - Vlierzele 6 - 3

Speeldag 11

datum wedstrijd uitslag
2018-11-11 15:00 VJ Baardegem - Hofstade 1 - 3
2018-11-11 15:30 SV St Antelinks - E Deftinge 2 - 4
2018-11-11 14:30 Mere - Herzele-Ressegem 3 - 0
2018-11-11 14:30 Nederhasselt - FC Bonanza A 3 - 2
2018-11-11 14:30 Vlierzele - E Houtem 0 - 7
2018-11-11 14:30 Haaltert - Zandbergen 1 - 5
2018-11-11 14:30 St Denderleeuw - Kerksken 4 - 0
2018-11-11 14:30 Gijzegem - Doggen 1 - 1

Speeldag 12

datum wedstrijd uitslag
2018-11-18 14:30 E Houtem - Haaltert 5 - 0
2018-11-18 14:30 FC Bonanza A - Vlierzele 7 - 1
2018-11-18 14:30 Herzele-Ressegem - Nederhasselt 0 - 4
2018-11-18 14:30 E Deftinge - Mere 1 - 3
2018-11-18 14:30 Kerksken - SV St Antelinks 2 - 2
2018-11-18 14:30 Doggen - St Denderleeuw 0 - 2
2018-11-18 14:30 Hofstade - Gijzegem 4 - 1
2018-11-18 14:30 Zandbergen - VJ Baardegem 2 - 2

Speeldag 13

datum wedstrijd uitslag
2018-11-25 15:00 SV St Antelinks - Doggen 2 - 1
2018-11-25 14:30 Mere - Kerksken 4 - 2
2018-11-25 14:30 Nederhasselt - E Deftinge 1 - 0
2018-11-25 14:30 Vlierzele - Herzele-Ressegem 0 - 8
2018-11-25 14:30 Haaltert - FC Bonanza A 1 - 3
2018-11-25 14:30 Hofstade - Zandbergen 0 - 0
2018-11-25 14:30 Gijzegem - St Denderleeuw 2 - 5
2018-11-25 15:00 VJ Baardegem - E Houtem 0 - 5

Speeldag 14

datum wedstrijd uitslag
2018-12-02 14:30 E Houtem - Hofstade 0 - 1
2018-12-02 14:30 FC Bonanza A - VJ Baardegem 2 - 1
2018-12-02 14:30 Herzele-Ressegem - Haaltert 1 - 0
2018-12-02 14:30 E Deftinge - Vlierzele 2 - 0
2018-12-02 14:30 Kerksken - Nederhasselt 0 - 4
2018-12-02 14:30 Doggen - Mere 1 - 1
2018-12-02 14:30 St Denderleeuw - SV St Antelinks 2 - 0
2018-12-02 14:30 Gijzegem - Zandbergen 3 - 1

Speeldag 15

datum wedstrijd uitslag
2018-12-09 14:30 SV St Antelinks - Gijzegem 6 - 1
2018-12-09 14:30 Mere - St Denderleeuw 1 - 2
2018-12-09 14:30 Nederhasselt - Doggen 1 - 2
2018-12-09 14:30 Vlierzele - Kerksken 1 - 8
2018-12-09 14:30 Haaltert - E Deftinge 1 - 3
2018-12-09 14:30 Hofstade - FC Bonanza A 3 - 1
2018-12-09 14:30 Zandbergen - E Houtem 0 - 0
2018-12-09 15:00 VJ Baardegem - Herzele-Ressegem 2 - 2

Speeldag 16

datum wedstrijd uitslag
2018-12-16 14:30 Mere - SV St Antelinks 3 - 2
2018-12-16 14:30 Zandbergen - FC Bonanza A 5 - 2
2018-12-16 14:30 Hofstade - Herzele-Ressegem 2 - 1
2018-12-16 14:30 VJ Baardegem - E Deftinge 3 - 2
2018-12-16 15:00 Haaltert - Kerksken 0 - 0
2018-12-16 14:30 Vlierzele - Doggen 0 - 2
2018-12-16 14:30 Nederhasselt - St Denderleeuw 5 - 0
2018-12-16 14:30 E Houtem - Gijzegem 6 - 3

Speeldag 17

datum wedstrijd uitslag
2019-01-06 14:30 SV St Antelinks - Nederhasselt 2 - 0
2019-01-06 14:30 Gijzegem - Mere 0 - 6
2019-01-06 14:30 FC Bonanza A - E Houtem 0 - 4
2019-01-06 14:30 St Denderleeuw - Vlierzele 8 - 0
2019-01-06 14:30 Herzele-Ressegem - Zandbergen 1 - 1
2019-01-06 14:30 E Deftinge - Hofstade 1 - 3
2019-01-06 14:30 Kerksken - VJ Baardegem 2 - 3
2019-01-06 14:30 Doggen - Haaltert 1 - 1

Speeldag 18

datum wedstrijd uitslag
2019-01-13 14:30 Vlierzele - SV St Antelinks 0 - 3
2019-01-13 14:30 Nederhasselt - Mere 4 - 2
2019-01-13 14:30 E Houtem - Herzele-Ressegem 5 - 4
2019-01-13 14:30 Zandbergen - E Deftinge 1 - 1
2019-01-13 14:30 Hofstade - Kerksken 3 - 0
2019-01-12 19:30 VJ Baardegem - Doggen 1 - 1
2019-01-13 15:00 Haaltert - St Denderleeuw 2 - 1
2019-01-13 14:30 FC Bonanza A - Gijzegem 0 - 2

Speeldag 19

datum wedstrijd uitslag
2019-01-20 15:00 E Deftinge - E Houtem 2 - 2
2019-01-20 15:00 Herzele-Ressegem - FC Bonanza A 5 - 0
2019-01-20 15:00 Gijzegem - Nederhasselt 4 - 0
2019-01-20 15:00 Mere - Vlierzele 5 - 1
2019-01-20 15:00 SV St Antelinks - Haaltert 0 - 3
2019-01-20 15:00 St Denderleeuw - VJ Baardegem 2 - 1
2019-01-20 15:00 Doggen - Hofstade 2 - 2
2019-01-20 15:00 Kerksken - Zandbergen 2 - 1

Speeldag 20

datum wedstrijd uitslag
2019-01-27 15:00 VJ Baardegem - SV St Antelinks 2 - 5
2019-01-27 15:00 Haaltert - Mere 1 - 2
2019-01-27 15:00 Vlierzele - Nederhasselt 0 - 4
2019-01-27 15:00 FC Bonanza A - E Deftinge 1 - 1
2019-01-27 15:00 E Houtem - Kerksken 4 - 3
2019-01-27 15:00 Zandbergen - Doggen 1 - 0
2019-01-27 15:00 Hofstade - St Denderleeuw 1 - 1
2019-01-27 15:00 Herzele-Ressegem - Gijzegem 1 - 3

Speeldag 21

datum wedstrijd uitslag
2019-02-03 15:00 Doggen - E Houtem 2 - 3
2019-02-03 15:00 Kerksken - FC Bonanza A 0 - 3
2019-02-03 15:00 E Deftinge - Herzele-Ressegem 3 - 0
2019-02-03 15:00 Gijzegem - Vlierzele 6 - 2
2019-02-03 15:00 Nederhasselt - Haaltert 3 - 0
2019-02-03 15:00 Mere - VJ Baardegem 3 - 0
2019-02-03 15:00 SV St Antelinks - Hofstade 1 - 5
2019-02-03 15:00 St Denderleeuw - Zandbergen 2 - 3

Speeldag 22

datum wedstrijd uitslag
2019-03-03 15:00 Zandbergen - SV St Antelinks 1 - 1
2019-02-10 15:00 Hofstade - Mere 1 - 1
2019-02-10 15:00 VJ Baardegem - Nederhasselt 1 - 2
2019-02-10 15:00 Haaltert - Vlierzele 11 - 0
2019-02-10 15:00 Herzele-Ressegem - Kerksken 0 - 0
2019-02-10 15:00 FC Bonanza A - Doggen 0 - 1
2019-02-10 15:00 E Houtem - St Denderleeuw 1 - 0
2019-02-10 15:00 E Deftinge - Gijzegem 2 - 0

Speeldag 23

datum wedstrijd uitslag
2019-02-17 15:00 SV St Antelinks - E Houtem 0 - 2
2019-02-17 15:00 St Denderleeuw - FC Bonanza A 1 - 3
2019-02-17 15:00 Doggen - Herzele-Ressegem 1 - 0
2019-02-17 15:00 Kerksken - E Deftinge 0 - 2
2019-02-17 15:00 Gijzegem - Haaltert 1 - 0
2019-02-17 15:00 Vlierzele - VJ Baardegem 1 - 6
2019-02-17 15:00 Nederhasselt - Hofstade 4 - 0
2019-02-17 15:00 Mere - Zandbergen 2 - 1

Speeldag 24

datum wedstrijd uitslag
2019-02-24 15:00 FC Bonanza A - SV St Antelinks 2 - 5
2019-02-24 15:00 E Houtem - Mere 2 - 2
2019-02-24 15:00 Zandbergen - Nederhasselt 0 - 5
2019-02-24 15:00 Hofstade - Vlierzele 6 - 2
2019-02-24 15:00 VJ Baardegem - Haaltert 0 - 1
2019-02-24 15:00 E Deftinge - Doggen 0 - 0
2019-02-24 15:00 Herzele-Ressegem - St Denderleeuw 0 - 2
2019-02-24 15:00 Kerksken - Gijzegem 0 - 1

Speeldag 25

datum wedstrijd uitslag
2019-03-10 15:00 Nederhasselt - E Houtem 0 - 3
2019-03-10 15:00 Mere - FC Bonanza A 1 - 0
2019-03-10 15:00 SV St Antelinks - Herzele-Ressegem 0 - 2
2019-03-10 15:00 St Denderleeuw - E Deftinge 6 - 2
2019-03-10 15:00 Doggen - Kerksken 0 - 1
2019-04-03 18:30 Gijzegem - VJ Baardegem 2 - 2
2019-03-10 15:00 Haaltert - Hofstade 2 - 1
2019-03-10 15:00 Vlierzele - Zandbergen 0 - 7

Speeldag 26

datum wedstrijd uitslag
2019-03-17 15:00 Hofstade - VJ Baardegem 2 - 1
2019-03-17 15:00 E Deftinge - SV St Antelinks 2 - 2
2019-03-17 15:00 Herzele-Ressegem - Mere 2 - 1
2019-03-17 15:00 FC Bonanza A - Nederhasselt 2 - 1
2019-03-17 15:00 E Houtem - Vlierzele 11 - 0
2019-03-17 15:00 Zandbergen - Haaltert 0 - 2
2019-03-17 15:00 Kerksken - St Denderleeuw 0 - 2
2019-03-17 15:00 Doggen - Gijzegem 2 - 1

Speeldag 27

datum wedstrijd uitslag
2019-03-24 15:00 Haaltert - E Houtem 1 - 1
2019-03-24 15:00 Vlierzele - FC Bonanza A 0 - 6
2019-03-24 15:00 Nederhasselt - Herzele-Ressegem 2 - 0
2019-03-24 15:00 Mere - E Deftinge 0 - 1
2019-03-24 15:00 SV St Antelinks - Kerksken 2 - 1
2019-03-24 15:00 St Denderleeuw - Doggen 2 - 1
2019-03-24 15:00 Gijzegem - Hofstade 0 - 3
2019-03-24 15:00 VJ Baardegem - Zandbergen 1 - 1

Speeldag 28

datum wedstrijd uitslag
2019-03-31 15:00 Doggen - SV St Antelinks 2 - 3
2019-03-31 15:00 Kerksken - Mere 1 - 4
2019-03-31 15:00 E Deftinge - Nederhasselt 1 - 1
2019-03-31 15:00 Herzele-Ressegem - Vlierzele 3 - 1
2019-03-31 15:00 FC Bonanza A - Haaltert 1 - 1
2019-03-31 15:00 Zandbergen - Hofstade 4 - 0
2019-03-31 15:00 St Denderleeuw - Gijzegem 4 - 0
2019-03-31 15:00 E Houtem - VJ Baardegem 2 - 2

Speeldag 29

datum wedstrijd uitslag
2019-04-06 18:00 Hofstade - E Houtem 1 - 2
2019-04-06 19:30 VJ Baardegem - FC Bonanza A 3 - 1
2019-04-06 18:00 Haaltert - Herzele-Ressegem 4 - 2
2019-04-06 18:00 Vlierzele - E Deftinge 0 - 4
2019-04-05 19:30 Nederhasselt - Kerksken 2 - 0
2019-04-06 17:00 Mere - Doggen 3 - 0
2019-04-07 15:00 SV St Antelinks - St Denderleeuw 1 - 5
2019-04-06 18:00 Zandbergen - Gijzegem 1 - 0

Speeldag 30

datum wedstrijd uitslag
2019-04-14 15:00 Gijzegem - SV St Antelinks -
2019-04-14 15:00 St Denderleeuw - Mere -
2019-04-14 15:00 Doggen - Nederhasselt -
2019-04-14 15:00 Kerksken - Vlierzele -
2019-04-14 15:00 E Deftinge - Haaltert -
2019-04-14 15:00 FC Bonanza A - Hofstade -
2019-04-14 15:00 E Houtem - Zandbergen -
2019-04-14 15:00 Herzele-Ressegem - VJ Baardegem 1 - 5
datum wedstrijd uitslag
2018-07-28 19:30 E Vinkt B - VJ Baardegem 0 - 4
2018-08-03 20:00 VJ Baardegem - TK Meldert 0 - 4
2018-08-05 17:00 VJ Baardegem - E Vinkt B 8 - 1
2018-08-07 20:00 VW Mollem - VJ Baardegem 0 - 4
2018-08-11 20:00 Doggen - VJ Baardegem 3 - 2
2018-08-16 19:30 KVC Terheide - VJ Baardegem 5 - 3
2018-08-19 16:00 St. Kruis-Winkel - VJ Baardegem 5 - 1
2018-08-26 15:00 VJ Baardegem - Rangers Opdorp 1 - 4
# ploeg GS W V G DS + - P
1 St Denderleeuw 29 22 5 2 +50 81 31 68
2 E Houtem 29 20 4 5 +55 87 32 65
3 Mere 29 19 6 4 +31 66 35 61
4 Hofstade 29 18 6 5 +28 68 40 59
5 Nederhasselt 29 19 9 1 +37 71 34 58
6 E Deftinge 29 12 7 10 +10 52 42 46
7 SV St Antelinks 29 13 11 5 +4 58 54 44
8 Zandbergen 29 11 9 9 +16 56 40 42
9 Haaltert 29 11 14 4 +5 56 51 37
10 Doggen 29 8 10 11 -4 35 39 35
11 FC Bonanza A 29 10 15 4 -9 50 59 34
12 Gijzegem 29 9 15 5 -20 47 67 32
13 VJ Baardegem 30 7 14 9 -6 59 65 30
14 Herzele-Ressegem 30 8 17 5 -12 43 55 29
15 Kerksken 29 4 21 4 -39 32 71 16
16 Vlierzele 29 0 28 1 -146 19 165 1

Yves Roggeman

Keeperstrainer

Steven Bellemans

Trainer

Danny Van Droogenbroeck

Afgevaardigde

Polyvalent

Fouke Adriaens

Enis Aeti

Jordy De Block

Jari De Luyck

Thomas De Smet

Tom Devos

Stijn Dieriks

Piet Fieremans

Sander Fieremans

Simon Heyman

Vincent Meuleman

Robbe Podevyn

Senne Podevyn

Stef Prove

Arno Roesems

Harouna Kawawa Sylla

Okan Taslidere

Kobe Van Damme

Reno Van Der Biest

Koen Vanderborght

Yannick Veeckman