Voor het seizoen 2018/2019 kan je nog in alle categorie├źn inschrijven bij onze club. Indien je interesse hebt om bij ons te komen voetballen contacteer dan Gerry De Cleene via gerryjeugdvjb@gmail.com of telefonisch op het nummer 0476/564605.

Eerste elftal - seizoen 2017/2018

Wedstrijdverslag VJ Baardegem - Zandbergen

NOV.
12
2017

VJ Baardegem behaalt 9 op 9

geen reacties Filip Van Lippevelde Lees meer

Wedstrijdverslag Gijzegem - VJ Baardegem

NOV.
5
2017

verdiende derby-winst

geen reacties Filip Van Lippevelde Lees meer

Wedstrijdverslag Erembodegem - VJ Baardegem

OKT.
8
2017

VJB werd niet beloond naar werken

geen reacties Filip Van Lippevelde Lees meer

Wedstrijdverslag Haaltert - VJ Baardegem

SEP.
24
2017

Eerste overwinning van VJB

geen reacties Filip Van Lippevelde Lees meer

Vorige speeldag Speeldag 29

datum wedstrijd uitslag
2018-04-22 15:00 Moerbeke-Geraardsbergen - Okegem -
2018-04-22 15:00 Haaltert - Wieze -
2018-04-22 15:00 Hofstade - E Deftinge -
2018-04-22 15:00 Nederhasselt - Gijzegem -
2018-04-22 15:00 Mere - Zandbergen -
2018-04-22 15:00 St Denderleeuw - Kerksken -
2018-04-22 15:00 FC Bonanza - VJ Baardegem -
2018-04-22 15:00 Erembodegem - Doggen -

Volgende speeldag Speeldag 30

datum wedstrijd uitslag
2018-04-29 15:00 Kerksken - Mere -
2018-04-29 15:00 VJ Baardegem - St Denderleeuw -
2018-04-29 15:00 Doggen - FC Bonanza -
2018-04-29 15:00 Zandbergen - Nederhasselt -
2018-04-29 15:00 E Deftinge - Erembodegem -
2018-04-29 15:00 Wieze - Hofstade -
2018-04-29 15:00 Okegem - Haaltert -
2018-04-29 15:00 Gijzegem - Moerbeke-Geraardsbergen -

Speeldagen

Speeldag 1

datum wedstrijd uitslag
2017-09-02 19:00 Kerksken - Nederhasselt 1 - 3
2017-09-03 15:00 Zandbergen - Moerbeke-Geraardsbergen 0 - 4
2017-09-03 15:00 VJ Baardegem - Mere 0 - 0
2017-09-03 15:00 Gijzegem - Haaltert 6 - 1
2017-09-03 15:00 Okegem - Hofstade 0 - 2
2017-09-03 15:00 Wieze - Erembodegem 1 - 6
2017-09-03 15:00 FC Bonanza - St Denderleeuw 2 - 2
2017-09-03 15:00 Doggen - E Deftinge 1 - 1

Speeldag 2

datum wedstrijd uitslag
2017-09-10 15:00 E Deftinge - Wieze 0 - 0
2017-09-10 15:00 St Denderleeuw - Doggen 0 - 4
2017-09-10 15:00 Mere - FC Bonanza 5 - 0
2017-09-09 19:00 Nederhasselt - VJ Baardegem 4 - 4
2017-09-10 15:00 Moerbeke-Geraardsbergen - Kerksken 3 - 2
2017-09-10 15:00 Haaltert - Zandbergen 3 - 0
2017-09-10 15:00 Hofstade - Gijzegem 3 - 3
2017-09-10 15:00 Erembodegem - Okegem 3 - 0

Speeldag 3

datum wedstrijd uitslag
2017-09-17 15:00 FC Bonanza - Nederhasselt 1 - 4
2017-09-17 15:00 St Denderleeuw - Mere 1 - 0
2017-09-17 15:00 Okegem - E Deftinge 1 - 3
2017-09-17 15:00 VJ Baardegem - Moerbeke-Geraardsbergen 1 - 2
2017-09-17 15:00 Kerksken - Haaltert 0 - 2
2017-09-17 15:00 Zandbergen - Hofstade 2 - 1
2017-09-17 15:00 Gijzegem - Erembodegem 3 - 11
2017-09-17 15:00 Doggen - Wieze 3 - 1

Speeldag 4

datum wedstrijd uitslag
2017-09-24 15:00 Hofstade - Kerksken 2 - 0
2017-09-24 15:00 Haaltert - VJ Baardegem 2 - 3
2017-09-24 15:00 Moerbeke-Geraardsbergen - FC Bonanza 1 - 0
2017-09-24 15:00 Nederhasselt - St Denderleeuw 2 - 4
2017-09-24 15:00 Mere - Doggen 0 - 2
2017-09-24 15:00 Wieze - Okegem 0 - 1
2017-09-24 15:00 E Deftinge - Gijzegem 2 - 0
2017-09-24 15:00 Erembodegem - Zandbergen 4 - 1

Speeldag 5

datum wedstrijd uitslag
2017-09-30 19:30 VJ Baardegem - Hofstade 2 - 3
2017-10-01 15:00 Kerksken - Erembodegem 1 - 2
2017-10-01 15:00 Zandbergen - E Deftinge 1 - 3
2017-10-01 15:00 Gijzegem - Wieze 4 - 4
2017-10-01 15:00 Mere - Nederhasselt 0 - 0
2017-10-01 15:00 St Denderleeuw - Moerbeke-Geraardsbergen 1 - 2
2017-10-01 15:00 FC Bonanza - Haaltert 0 - 0
2017-10-01 15:00 Doggen - Okegem 2 - 0

Speeldag 6

datum wedstrijd uitslag
2017-10-08 15:00 Hofstade - FC Bonanza 4 - 2
2017-10-08 15:00 Haaltert - St Denderleeuw 2 - 3
2017-10-08 15:00 Moerbeke-Geraardsbergen - Mere 6 - 2
2017-10-08 15:00 Nederhasselt - Doggen 3 - 2
2017-10-08 15:00 Okegem - Gijzegem 2 - 3
2017-10-08 15:00 Wieze - Zandbergen 0 - 3
2017-10-08 15:00 E Deftinge - Kerksken 0 - 2
2017-10-08 15:00 Erembodegem - VJ Baardegem 2 - 1

Speeldag 7

datum wedstrijd uitslag
2017-10-15 15:00 FC Bonanza - Erembodegem 0 - 0
2017-10-15 15:00 St Denderleeuw - Hofstade 2 - 1
2017-10-15 15:00 Doggen - Gijzegem 3 - 4
2017-10-15 15:00 VJ Baardegem - E Deftinge 2 - 0
2017-10-15 15:00 Kerksken - Wieze 1 - 2
2017-10-15 15:00 Zandbergen - Okegem 4 - 3
2017-10-15 15:00 Nederhasselt - Moerbeke-Geraardsbergen 1 - 3
2017-10-15 15:00 Mere - Haaltert 2 - 1

Speeldag 8

datum wedstrijd uitslag
2017-10-22 15:00 E Deftinge - FC Bonanza 0 - 1
2017-10-22 15:00 Hofstade - Mere 2 - 1
2017-10-22 15:00 Haaltert - Nederhasselt 1 - 3
2017-10-22 15:00 Moerbeke-Geraardsbergen - Doggen 0 - 2
2017-10-22 15:00 Gijzegem - Zandbergen 4 - 2
2017-10-22 15:00 Okegem - Kerksken 3 - 4
2017-10-22 15:00 Wieze - VJ Baardegem 2 - 1
2017-10-22 15:00 Erembodegem - St Denderleeuw 6 - 0

Speeldag 9

datum wedstrijd uitslag
2017-10-29 15:00 FC Bonanza - Wieze 4 - 3
2017-10-29 15:00 St Denderleeuw - E Deftinge 4 - 2
2017-10-29 15:00 Mere - Erembodegem 0 - 0
2017-10-29 15:00 Nederhasselt - Hofstade 1 - 2
2017-10-29 15:00 Moerbeke-Geraardsbergen - Haaltert 0 - 0
2017-10-29 15:00 Kerksken - Gijzegem 1 - 3
2017-10-29 16:00 VJ Baardegem - Okegem 2 - 0
2017-10-29 15:00 Doggen - Zandbergen 3 - 0

Speeldag 10

datum wedstrijd uitslag
2017-11-05 14:30 E Deftinge - Mere 0 - 1
2017-11-05 14:30 Wieze - St Denderleeuw 2 - 3
2017-11-05 14:30 Okegem - FC Bonanza 1 - 1
2017-11-05 14:30 Gijzegem - VJ Baardegem 1 - 2
2017-11-05 14:30 Zandbergen - Kerksken 2 - 6
2017-11-05 14:30 Haaltert - Doggen 3 - 3
2017-11-05 14:30 Hofstade - Moerbeke-Geraardsbergen 2 - 1
2017-11-05 14:30 Erembodegem - Nederhasselt 3 - 2

Speeldag 11

datum wedstrijd uitslag
2017-11-12 14:30 Mere - Wieze 4 - 3
2017-11-12 15:00 St Denderleeuw - Okegem 6 - 1
2017-11-12 14:30 FC Bonanza - Gijzegem 4 - 4
2017-11-12 14:30 Nederhasselt - E Deftinge 4 - 1
2017-11-12 14:30 Doggen - Kerksken 2 - 0
2017-11-12 14:30 VJ Baardegem - Zandbergen 1 - 0
2017-11-12 14:30 Haaltert - Hofstade 4 - 1
2017-11-12 14:30 Moerbeke-Geraardsbergen - Erembodegem 1 - 1

Speeldag 12

datum wedstrijd uitslag
2017-11-19 14:30 E Deftinge - Moerbeke-Geraardsbergen 1 - 3
2017-11-19 14:30 Wieze - Nederhasselt 1 - 2
2017-11-19 14:30 Okegem - Mere 0 - 3
2017-11-19 14:30 Hofstade - Doggen 1 - 1
2017-11-19 14:30 Kerksken - VJ Baardegem 3 - 2
2017-11-19 14:30 Zandbergen - FC Bonanza 2 - 0
2017-11-19 14:30 Gijzegem - St Denderleeuw 1 - 3
2017-11-19 14:30 Erembodegem - Haaltert 3 - 0

Speeldag 13

datum wedstrijd uitslag
2017-11-26 14:30 Mere - Gijzegem 2 - 1
2017-11-26 14:30 St Denderleeuw - Zandbergen 3 - 0
2017-11-26 14:30 FC Bonanza - Kerksken 2 - 2
2017-11-26 14:30 Nederhasselt - Okegem 3 - 1
2017-11-26 14:30 Doggen - VJ Baardegem 4 - 3
2017-11-26 14:30 Hofstade - Erembodegem 1 - 1
2017-11-26 14:30 Haaltert - E Deftinge 3 - 1
2017-11-26 14:30 Moerbeke-Geraardsbergen - Wieze 5 - 2

Speeldag 14

datum wedstrijd uitslag
2017-12-03 14:30 Okegem - Moerbeke-Geraardsbergen 0 - 3
2017-12-03 14:30 Wieze - Haaltert 1 - 4
2017-12-03 14:30 E Deftinge - Hofstade 3 - 1
2017-12-03 14:30 Gijzegem - Nederhasselt 1 - 5
2017-12-03 14:30 Zandbergen - Mere 2 - 3
2018-02-11 14:30 Kerksken - St Denderleeuw 0 - 5
2017-12-03 14:30 VJ Baardegem - FC Bonanza 1 - 2
2017-12-03 14:30 Doggen - Erembodegem 1 - 3

Speeldag 15

datum wedstrijd uitslag
2018-03-31 15:00 Mere - Kerksken 5 - 1
2018-03-31 18:00 St Denderleeuw - VJ Baardegem 4 - 1
2018-02-10 15:00 FC Bonanza - Doggen 5 - 1
2018-02-11 15:00 Nederhasselt - Zandbergen 2 - 1
2018-02-09 20:00 Erembodegem - E Deftinge 4 - 0
2018-02-11 15:00 Hofstade - Wieze 3 - 0
2018-02-11 15:00 Haaltert - Okegem 7 - 0
2018-02-11 15:00 Moerbeke-Geraardsbergen - Gijzegem 3 - 2

Speeldag 16

datum wedstrijd uitslag
2017-12-17 14:30 Nederhasselt - Kerksken 3 - 0
2017-12-16 19:30 Moerbeke-Geraardsbergen - Zandbergen 3 - 0
2017-12-17 14:30 Mere - VJ Baardegem 3 - 1
2017-12-17 14:30 Haaltert - Gijzegem 1 - 1
2017-12-17 14:30 Hofstade - Okegem 3 - 0
2017-12-17 14:30 Erembodegem - Wieze 7 - 1
2017-12-17 14:30 St Denderleeuw - FC Bonanza 4 - 1
2017-12-17 14:30 E Deftinge - Doggen 0 - 1

Speeldag 17

datum wedstrijd uitslag
2018-01-07 15:00 Wieze - E Deftinge 1 - 2
2018-01-07 15:00 Doggen - St Denderleeuw 0 - 1
2018-01-07 15:00 FC Bonanza - Mere 1 - 2
2018-01-06 19:30 VJ Baardegem - Nederhasselt 1 - 2
2018-01-07 15:00 Kerksken - Moerbeke-Geraardsbergen 0 - 0
2018-01-07 15:00 Zandbergen - Haaltert 1 - 4
2018-01-07 15:00 Gijzegem - Hofstade 0 - 2
2018-01-07 15:00 Okegem - Erembodegem 0 - 6

Speeldag 18

datum wedstrijd uitslag
2018-01-14 15:00 Nederhasselt - FC Bonanza 1 - 1
2018-01-14 15:00 Mere - St Denderleeuw 0 - 2
2018-01-14 15:00 E Deftinge - Okegem 1 - 0
2018-01-14 15:00 Moerbeke-Geraardsbergen - VJ Baardegem 0 - 1
2018-01-14 15:00 Haaltert - Kerksken 3 - 0
2018-01-14 15:00 Hofstade - Zandbergen 1 - 2
2018-01-14 15:00 Erembodegem - Gijzegem 4 - 1
2018-01-14 15:00 Wieze - Doggen 2 - 4

Speeldag 19

datum wedstrijd uitslag
2018-01-21 15:00 Kerksken - Hofstade 1 - 5
2018-01-21 15:00 VJ Baardegem - Haaltert 1 - 0
2018-01-21 15:00 FC Bonanza - Moerbeke-Geraardsbergen 1 - 0
2018-01-21 15:00 St Denderleeuw - Nederhasselt 3 - 4
2018-01-21 15:00 Doggen - Mere 1 - 0
2018-01-21 15:00 Okegem - Wieze 3 - 1
2018-01-21 15:00 Gijzegem - E Deftinge 0 - 0
2018-01-21 15:00 Zandbergen - Erembodegem 0 - 5

Speeldag 20

datum wedstrijd uitslag
2018-01-28 15:00 Hofstade - VJ Baardegem 2 - 2
2018-01-28 15:00 Erembodegem - Kerksken 1 - 0
2018-01-28 15:00 E Deftinge - Zandbergen 1 - 0
2018-01-28 15:00 Wieze - Gijzegem 2 - 7
2018-01-28 15:00 Nederhasselt - Mere 3 - 3
2018-01-28 15:00 Moerbeke-Geraardsbergen - St Denderleeuw 4 - 1
2018-01-28 15:00 Haaltert - FC Bonanza 3 - 2
2018-01-28 15:00 Okegem - Doggen 0 - 1

Speeldag 21

datum wedstrijd uitslag
2018-02-04 15:00 FC Bonanza - Hofstade 4 - 2
2018-02-04 15:00 St Denderleeuw - Haaltert 2 - 1
2018-02-04 15:00 Mere - Moerbeke-Geraardsbergen 3 - 5
2018-02-04 15:00 Doggen - Nederhasselt 0 - 1
2018-02-04 15:00 Gijzegem - Okegem 4 - 2
2018-03-31 17:00 Zandbergen - Wieze 2 - 0
2018-02-04 15:00 Kerksken - E Deftinge 0 - 0
2018-02-04 15:00 VJ Baardegem - Erembodegem 0 - 3

Speeldag 22

datum wedstrijd uitslag
2018-02-18 15:00 Erembodegem - FC Bonanza 3 - 1
2018-02-18 15:00 Hofstade - St Denderleeuw 2 - 3
2018-02-18 15:00 Gijzegem - Doggen 2 - 1
2018-02-18 15:00 E Deftinge - VJ Baardegem 1 - 0
2018-02-18 15:00 Wieze - Kerksken 1 - 0
2018-02-18 15:00 Okegem - Zandbergen 1 - 3
2018-02-18 15:00 Moerbeke-Geraardsbergen - Nederhasselt 1 - 1
2018-02-18 15:00 Haaltert - Mere 3 - 1

Speeldag 23

datum wedstrijd uitslag
2018-02-25 15:00 FC Bonanza - E Deftinge 2 - 0
2018-02-25 15:00 Mere - Hofstade 3 - 4
2018-02-25 15:00 Nederhasselt - Haaltert 2 - 1
2018-02-25 15:00 Doggen - Moerbeke-Geraardsbergen 0 - 2
2018-02-25 15:00 Zandbergen - Gijzegem 5 - 2
2018-02-25 15:00 Kerksken - Okegem 4 - 0
2018-02-25 15:00 VJ Baardegem - Wieze 2 - 1
2018-02-25 15:00 St Denderleeuw - Erembodegem 0 - 2

Speeldag 24

datum wedstrijd uitslag
2018-03-04 15:00 Wieze - FC Bonanza 1 - 3
2018-03-04 15:00 E Deftinge - St Denderleeuw 1 - 3
2018-03-04 15:00 Erembodegem - Mere 2 - 1
2018-03-04 15:00 Hofstade - Nederhasselt 0 - 2
2018-03-04 15:00 Haaltert - Moerbeke-Geraardsbergen 1 - 2
2018-03-04 15:00 Gijzegem - Kerksken 4 - 1
2018-03-04 15:00 Okegem - VJ Baardegem 1 - 1
2018-03-04 15:00 Zandbergen - Doggen 0 - 2

Speeldag 25

datum wedstrijd uitslag
2018-03-11 15:00 Mere - E Deftinge 1 - 2
2018-03-11 15:00 St Denderleeuw - Wieze 10 - 2
2018-03-11 15:00 FC Bonanza - Okegem 3 - 1
2018-03-10 19:30 VJ Baardegem - Gijzegem 3 - 4
2018-03-11 15:00 Kerksken - Zandbergen 1 - 4
2018-03-11 15:00 Doggen - Haaltert 2 - 4
2018-03-11 15:00 Moerbeke-Geraardsbergen - Hofstade 0 - 3
2018-03-11 15:00 Nederhasselt - Erembodegem 3 - 3

Speeldag 26

datum wedstrijd uitslag
2018-03-18 15:00 Wieze - Mere 1 - 0
2018-03-18 15:00 Okegem - St Denderleeuw 0 - 4
2018-03-18 15:00 Gijzegem - FC Bonanza 3 - 1
2018-03-18 15:00 E Deftinge - Nederhasselt 0 - 3
2018-03-18 15:00 Kerksken - Doggen 2 - 2
2018-03-18 15:00 Zandbergen - VJ Baardegem 3 - 2
2018-03-18 15:00 Hofstade - Haaltert 3 - 2
2018-03-18 15:00 Erembodegem - Moerbeke-Geraardsbergen 1 - 1

Speeldag 27

datum wedstrijd uitslag
2018-03-25 15:00 Moerbeke-Geraardsbergen - E Deftinge 3 - 0
2018-03-25 15:00 Nederhasselt - Wieze 4 - 0
2018-03-25 15:00 Mere - Okegem 4 - 1
2018-03-25 15:00 Doggen - Hofstade 1 - 3
2018-03-25 15:00 VJ Baardegem - Kerksken 2 - 2
2018-03-25 15:00 FC Bonanza - Zandbergen 1 - 2
2018-03-25 15:00 St Denderleeuw - Gijzegem 3 - 2
2018-03-25 15:00 Haaltert - Erembodegem 1 - 1

Speeldag 28

datum wedstrijd uitslag
2018-04-15 15:00 Gijzegem - Mere -
2018-04-15 15:00 Zandbergen - St Denderleeuw -
2018-04-15 15:00 Kerksken - FC Bonanza -
2018-04-15 15:00 Okegem - Nederhasselt -
2018-04-14 19:30 VJ Baardegem - Doggen 0 - 2
2018-04-15 15:00 Erembodegem - Hofstade -
2018-04-15 15:00 E Deftinge - Haaltert -
2018-04-15 15:00 Wieze - Moerbeke-Geraardsbergen -

Speeldag 29

datum wedstrijd uitslag
2018-04-22 15:00 Moerbeke-Geraardsbergen - Okegem -
2018-04-22 15:00 Haaltert - Wieze -
2018-04-22 15:00 Hofstade - E Deftinge -
2018-04-22 15:00 Nederhasselt - Gijzegem -
2018-04-22 15:00 Mere - Zandbergen -
2018-04-22 15:00 St Denderleeuw - Kerksken -
2018-04-22 15:00 FC Bonanza - VJ Baardegem -
2018-04-22 15:00 Erembodegem - Doggen -

Speeldag 30

datum wedstrijd uitslag
2018-04-29 15:00 Kerksken - Mere -
2018-04-29 15:00 VJ Baardegem - St Denderleeuw -
2018-04-29 15:00 Doggen - FC Bonanza -
2018-04-29 15:00 Zandbergen - Nederhasselt -
2018-04-29 15:00 E Deftinge - Erembodegem -
2018-04-29 15:00 Wieze - Hofstade -
2018-04-29 15:00 Okegem - Haaltert -
2018-04-29 15:00 Gijzegem - Moerbeke-Geraardsbergen -
datum wedstrijd uitslag
2017-07-27 19:30 Vlierzele - VJ Baardegem 1 - 2
2017-08-01 19:30 TK Meldert - VJ Baardegem 5 - 5
2017-08-03 19:30 Robur - VJ Baardegem 1 - 0
2017-08-04 20:00 VJ Baardegem - TK Meldert 5 - 1
2017-08-06 18:00 VJ Baardegem - VV 9000 Gent 5 - 3
2017-08-10 19:30 VJ Baardegem - KVV Schelde 2 - 3
2017-08-10 19:30 Mazenzele-Opwijk - VJ Baardegem 2 - 1
2017-08-13 16:00 Cercle Melle - VJ Baardegem 0 - 0
2017-08-17 19:15 Nieuwerkerken - VJ Baardegem 7 - 1
2017-08-17 19:30 VJ Baardegem - St-Gillis 1 - 1
2017-08-20 16:00 VJ Baardegem - St Denijs 1 - 3
2017-08-23 19:30 VJ Baardegem - Dendermonde 3 - 0
2017-08-24 19:00 VJ Baardegem - Gijzegem 5 - 0
2017-08-27 16:00 HT Zwijnaarde - VJ Baardegem 2 - 6
# ploeg GS W V G DS + - P
1 Erembodegem 27 20 0 7 +66 87 21 67
2 St Denderleeuw 27 20 6 1 +32 77 45 61
3 Nederhasselt 27 17 4 6 +29 68 39 57
4 Moerbeke-Geraardsbergen 27 17 5 5 +29 58 29 56
5 Hofstade 27 15 8 4 +16 59 43 49
6 Doggen 28 14 10 4 +10 51 41 46
7 Haaltert 27 11 11 5 +13 57 44 38
8 Gijzegem 27 11 11 5 -3 70 73 38
9 Mere 27 11 12 4 +4 49 45 37
10 FC Bonanza 27 9 11 7 -7 45 52 34
11 Zandbergen 27 11 16 0 -21 42 63 33
12 E Deftinge 27 9 14 4 -17 25 42 31
13 VJ Baardegem 28 8 15 5 -11 42 53 29
14 Kerksken 27 5 17 5 -28 35 63 20
15 Wieze 27 4 21 2 -53 35 88 14
16 Okegem 27 2 23 2 -59 22 81 8

Jan Caudron

  • 0473/25 19 83
Afgevaardigde

Francis Feraut

Keeperstrainer

Kristof Badisco

Trainer

Polyvalent

Kristof Bammens

Jordy De Block

Tim De Braekeleer

Thomas De Valck

Tom Devos

Stijn Dieriks

Sander Fieremans

Brecht Goubert

Steffen Lerminiaux

Robbe Podevyn

Senne Podevyn

Michael Putteman

Arno Roesems

Yannick Roesems

Ken Schiettecatte

Harouna Kawawa Sylla

Bram Van den Bossche

Bavo Van Den Broeck

Matthias Van Mol

Koen Vanderborght

Florenz Volkaert