Voor het seizoen 2019/2020 zijn in alle jeugdcategorieën (tem U21) spelers welkom. Wil je meer informatie rond onze jeugdwerking of vrijblijvend enkele trainingen volgen contacteer - Gerry De Cleene (0476/564605) of via gerryjeugdvjb@gmail.com

Paasstage VJ Baardegem

maandag 08 januari 2018 - 14:41 / Gerry De Cleene
Stage April 2018

 

Onze paasstage zal doorgaan op dinsdag 3 april, woensdag 4 april en donderdag 5 april (tem U15).

De werking is cfr. de vorige jaren. Gedurende deze drie dagen worden er meerdere (thema)trainingen per dag gegeven. Voor onze allerkleinsten (voetbaltuin) is er een apart traject uitgewerkt. Naast voetbaltrainingen gaan deze spelers ook knutselen, tekenen, zwemmen en bij goed weer een speeltuin bezoeken.

Vanaf heden kan je uw zoon/dochter inschrijven. Na bevestiging van uw inschrijving en betaling staat de deelname van uw zoon/dochter geregistreerd. Onze stage is zowel voor leden als niet-leden toegankelijk.... breng uw vriendjes gerust mee indien ze willen kennis maken met onze club!

Na afloop van de stage ontvang je een fiscaal attest van de club.

Hieronder de coördinaten voor betaling en inschrijving:

Inschrijven bij G. De Cleene via gerryjeugdvjb@gmail.com of telefonisch op het nummer 0476/56 46 05

Betaling - bedrag is 80 euro

VJ Baardegem, Rampelberg 105 te 9310 Baardegem

Rekeningnummer:  BE75 7371 0306 3351 (met vermelding van naam spelers, categorie ... & Paasstage april 2018).

Wees er tijdig bij want eens onze capaciteit bereikt worden er geen spelers meer toegelaten - 85 spelers gewone traject en 15 spelers voor de voetbaltuin!

Met sportieve groeten,
Gerry De Cleene
Jeugdcoördinator